8 lipca 2009

... to ja też ...

Kurcze, fajnie ze żyjemy w takich czasach - oczywiście patrząc na to ze specyficznej perspektywy - perspektywy możliwości komunikacji, oglądania oraz podziwiania tego co robią inni, ale też dzielenia się sobą z innymi. To takie moje przemyślenie dotyczące właśnie blogów, których jest w sieci cała masa i można się z nich dowiedzieć tak wielu fascynujących rzeczy, wielu rzeczy nauczyć, rozwijać się.
Ja mam już za sobą dwa blogi, dotyczące mojej pracy (a w związku z tym niekoniecznie prowadzone z wielkim sercem i przyjemnością), teraz przyszedł czas na hobby. A w związku z tym, że to miejsce daje więcej możliwości i jest (jak dla mnie przyjaźniejsze w obsłudze) to podobnie jak wiele z moich znajomych przenoszę się z multiply tutaj.
Będzie to przede wszystkim miejsce, gdzie będę opowiadała o moich robótkach, bo to one stanowią większość mojego wolnego czasu, ale obiecuję również, że pojawi się kolejna moja pasja czyli książkowanie (spodobał mi się ten wyraz określający czytanie) oraz inne rzeczy czy sytuacje, które zajmują mi czas wolny.
M.

7 komentarzy: