14 lipca 2015

... przerywnik - dobra rzecz ...

... pod warunkiem, że takich przerywników nie ma się pierdyliona zaczętych ... i nie absolutnie nie mówię tu o sobie, gdzież by ...

najsampierw kwiaty, którymi dzisiaj dostałam obdarowana, a które to bardzo bardzo mi się podobają i są mega fotogeniczne.


Tytułowym przerywnikiem stał się wiosenno - letni sampler, w którym zakochałam się na skutek oglądania postępów w jednym z SALi w internetach.  Na takie zabawy jakoś nie mam serca i ochoty więc skołowawszy wzór przystąpiłam do dzieła, rzucając na wiele miesięcy w kąt moją kochaną Bibliotekę.


Zaczęłam z przytupem, skończywszy prawie cały pierwszy element zorientowałam się że popełniłam błąd w obliczeniach i i nie zmieści mi się wzór od góry.


Nie powiem wkurzyłam się, a wizja pruci jeszcze bardziej mnie rozeźliła. Tak więc w ramach pracy nad dbaniem o siebie postanowiłam rozpocząć od nowa na innym kawałku materiału - co też uczyniłam. Poszło sprawniej, a małe elementy, które szybko się kończyło i pokazywał się efekcik, były bardzo motywujące. 


No i te kolory, przy szarości we wszystkich odcieniach za oknem (tak, tak wyszywałam ten sampler zimą, chyba na przełomie roku), były bardzo energetyczne i poprawiające nastroje wszelakie.Bardzo mi się podobało przy robieniu i podoba jak patrzę sobie na sampler - że wzór to nie tylko obrazki ale również różnego rodzaju szlaczki, które pięknie uzupełniają całość.


A cały sampler nie byłby w moich oczach tak urzekający, gdyby nie elementy krawieckie. Krawieckie motywy w haftach ostatnio krzyczą do mnie z każdej strony, a ja jak widać nie pozostaje obojętna, oj nie co mam nadzieję niebawem potwierdzi się ponownie :)


Sampler zawiśnie na drzwiach wejściowych jak tylko przyszyję mu wstążeczkę :)


M.

12 komentarzy:

 1. Kwiaty bombowe,takie a'la piwonie (możne to piwonie ?). Piękny hafcik,w sam raz na drzwi do pracowni

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny ten przerywniczek. Mi się podobał, ale nie chciałam się na niego rzucać, bo i tak jestem w plecy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniały wzór :) Też szukam podobnych wzorów jako przerywniki w pracy, ale jakoś nie mogę na takie cuda trafić :) Mam po prostu pecha :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo pozytywne kolorki, miło się patrzy na taki obrazek :) Kwiaty cudne!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przerywniczek cudowny, doskonale Cię rozumiem :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. piękny, też bym sobie taki wyszyła w przerwie z moim Tarotem :) zapraszam do siebie bo już widać więcej balonów niż pół roku temu: tworzycha.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Słodziak taki, że nie wiem co....:)

  OdpowiedzUsuń