10 lipca 2015

... pełno skrajności ...... czasami jak oglądam rzeczy, które robię, kolory które używam, materiały, które wykorzystuje to stwierdzam, że jestem workiem pełnym skrajności ... i bardzo mi z tym dobrze, bo dzięki temu jest urozmaicenie, nie ma w moim słowniku słowa "nuda", choć czasami moje otoczenie może nie nadążać lub stać na linii jak jest dym ;).

Dzisiaj dwie bransoletki, które tą moją skrajność dobrze, myślę, obrazują.
Pierwsza klasyczna z niebieskich kamyków, zimna, ciężka ale prosta z prostych - czyli koraliki nanizane na gumkę.Druga - armagiedon - wszystkie rodzaje koralików jakie miałam, w różnych kształtach i kolorach połączonych w nieoczywisty sposób, ale znowu nieskromnie powiem bardzo mi się ten kolorystyczny miks podoba. Nie jest to absolutnie jakiś mój autorski pomysł na użycie tak różnych koralików w sznurze, inspiracją były internety oczywiście, ale również artykuł w jednym z magazynów "Beading Polska". Jest to oczywiście sznur szydełkowy.Chcę w takiej gamie kolorystycznej zmajstrować sobie sznur na szyję, ale już z 11stek lub 15stek, bez szaleństw kształtów.

M.

5 komentarzy:

 1. mnie się tam te Twoje miksy bardzo podobają i podejście do różnorodności też. Czasem się tylko zastanawiam, skąd czas i siły na kolejne pomysły bierzesz; co tam pomysły, te cudne są i sobie niezależnie płyną, skąd siły na realizacje pomysłów. A odnoszę wrażenie, że w ciągłym czynieniu jesteś...
  Muzą ma się stajesz!
  Uściskuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ula zauważ, że ostatni rok posuchą się stał na blogu. A więc czyn me zaległe postanowiłam przed świat wystawić w wakacje te. Nie wiem czy godnam zostać muzą Twą, ale zrobię wszystko żeby nie zawieść Twej opinii :)

   Usuń
 2. Madziu, takie szalone mieszańce kolorystyczne to cała TY!!! Jedyna i niepowtarzalna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. obie fantastyczne,cóż kobieta zmienną jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe połączenie różnych koralików....:)

  OdpowiedzUsuń