5 maja 2014

... czas rozstrzygnięć ...

Nie pisałam tego wcześniej, ale to że moja siostra będzie jurorem i właściwie główną bohaterką konkursu było dla niej niespodzianką. Czekała na każdy Wasz komentarz :)
Z drugiej strony miałam wrażenie, że konkurs był za trudny, wymagał za dużo pracy ... tym bardziej dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyzwaniu.
Jak pisałam wcześniej decyzje podejmowała Ela, choć nasza mama i ja też wybrałabym tą samą zwyciężczynię.
Wygrała EDYTA CHMURA gratulacje!

Oto uzasadnienie Eli:
Komentarz Edyty Chmury przemówił do mnie na wielu płaszczyznach, po pierwsze lubię książki dramatyczne, poruszające, o umieraniu, miłości, a Edyta w pierwszej kolejności poleciła książkę, która odwiruje mnie ;)  już się nie mogę doczekać. Po drugie kolejny temat rozmów z siostrą jest motywujący. Po trzecie  ujmująca i rozbrajająca była filozofia wywiezienia polskiej książki za granicę i potraktowanie jej jako zagraniczną jest THE BEST. Tym bardziej, że niebawem wybieram się do Anglii i będę miała okazję przetestować ten sposób :)
 
Dodam tylko od siebie, że ze wszystkich komentarzy spisałam tytuły książek i wrzuciłam je na swoją wish listę :)

M.

4 komentarze:

 1. Gratuluję Pani zwyciężczyni :) A Tobie Magda gratuluję udanego konkursu i życzę kolejnych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hura! Dziękuję bardzo! Ale się cieszę :D Wspaniała książka i do tego świadomość, że potrafię przekonać tak niechętną do polskich autorów czytelniczkę :) Cudownie...

  OdpowiedzUsuń
 4. Heh, naprawdę fajny pomysł na zrobienie z polskiej książki takiej choć trochę zagranicznej :) Oby Twojej Eli książka się spodobała! :)

  OdpowiedzUsuń